Súboj žiakov do 35 kg medzi Marcelom OLÁHOM z BC Galanta (červený)  kolegom Kristiánom FARKAŠOM
Po vyrovnanom súboji váhy do 35 kg sa z víťazstva tešil Marcel OLÁH z Galanty
Súboj do 38 kg medzi Michalom TAKÁCSOM z BC Galanta (červený) a Kevinom FARKASOM z OBK Tomášikovo
V súboji žiakov do 38 kg zvíťazil Michal TAKÁCS z BC Galanta nad Kevinom FARKASOM z OBK Tomášikovo
Rozhodca Milan STRNAD sleduje súboj žiakov do 42 kg medzi Júliusom DŐMEM z BC Galanta (červený) a jeho oddielovým kolegom Jozefom HERÁKOM
Rozhodca Milan STRNAD dvíha ruku na znak víťazstva Júliusovo DŐMEMU z BC Galanta po víťazstve nad oddielovým kolegom Jozefom HERÁKOM
Tréner OBK Tomášikovo Ladislav KARÁCSONY pred zápasom pripravuje svojho zverenca Richarda SÍPOSA
Vo štvrtom predzápase sa stretli Attila KISS z BC Galanta (červený) a Richard SÍPOS z OBK Tomášikovo

HLAVNÉ STRETNUTIE
VÁROSI OKOLVIVÓ KLUB SOPRON - BC GALANTA  (10 : 10)

Nastúpené družstvo BC Galanta, zľava: Jozef RIGO, René LAKATOŠ, Ladislav TAKÁCS, Krisztián LAKATOŠ, Ľuboš FERDINAND, Mário TAVALI, Jozef TAVALI
a Tomáš ŠIMEK
Družstvo Maďarska, zľava: KORPICS István, VASS Richárd, TÓTH Jźsef, REISCHL Róbert, TÓTH Benjamín, ORSOLA Norbert, BAZSÓ Tamás, BENCZE Ádám, MÁTÉ Ádám, NÁDORI Tibor a MÁTÉ Dávid
Rozhodcovia stretnutí, zľava: OROSZ József (HUN), Milan STRNAD, Richard JAKUBÍK. Chýby Ing. JAKUBÍK
Tréner VŐK Sopron TÓTH László cez prestávku radí svojmu zverencovi, žiakovi do 40 kg MÁTÉ Dávidovi
Tréner BC Galanta Ladislav SÁRKÁNY cez prestávku so svojim zverencom, žiakom do 40 kg Tomášom ŠIMEKOM
Súboj žiakov do 40 kg MÁTÉ Ádáma (červený) a Tomáša ŠIMEKA sokčil nerozhodne
Nekompromisný útok NÁDORI Tibora (červený) na svojho súpera Jozefa TAVALIHO - 48 kg, mladší dorast
Boxer BC Galanta Jozef TAVALI v rukách lekára turnaja MUDr. Igora KÁNTORA - po tvrdom zásahu od súpera
Súboj mladších dorastencov do 54 kg MÁTÉ Ádáma (červený) a Mária TAVALIHO
Aj napriek nepresvedčivému výkonu v ringu zvíťazil Mário TAVALI (13:12) nad MÁTÉ Ádámom
Rozhodca Milan STRNAD na podlahe ringu počíta borca VŐK Sopron BENCZE Ádáma, ktorého tam poslal Ľuboš FERDINAND v 2. kole - 54 kg starší žiaci
Rozhodca Milan STRNAD označil ako víťaza starších žiakov do 54 kg Ľuboša FERDINANDA po víťazstve RSC v 2. kole nad BENCZE Ádámom
Rozhodca OROSZ József prizerá  na tvrdý útok juniora do 63 kg Tibora KRUŽELA na súpera BAZSÓ Tamása
Tréner Bruno HAUER cez prestávku radí svojmu zverencovi Tiborovi KRUŽELOVI - 63 kg, junior
Súboj juniorov do 63 kg medzi ORSOLA Norbertom (červený) a Krisztiánom LAKATOŠOM
Tréner maďarského VŐK Sopron KORPICS Miklós sekunduje svojho zverenca ORSOLA Norberta - 63 kg
Súboj mládeže do 64 kg medzi TÓTH Benjamínom zo Sopronu (červený) a TAKÁCS Ladislavom z Galanty
V súboji mládeže do 64 kg zvíťazil na body Ladislav TAKÁCS nad TÓTH Benjamínom
Nelútostný súboj juniorov do 70 kg medzi REISCHL Róbertom (červený) a René LAKATOŠOM
V súboji juniorov do 70 kg medzi REISCHL Róbertom a René LAKATOŠOM sa zrodila remíza
Súboj mládeže do 69 kg medzi TÓTH Józsefom (červený)
a Jozefom RIGOM
Tréner BC Galanta Imrich CSÁDI sekunduje svojho zverenca do 69 kg Jozefa RIGA
V poslednom zápase stretnutia sa stretli mládež do 75 kg VASS Richárd (červený) a Nikolas TANKÓ
V záverečnom zápase zvíťazil RSC v 3. kole VASS Richárd a upravil stav na konečných 10 : 10

PRIATEĽSKÉ  ZÁPASY

Rozhodca Richard JAKUBÍK sleduje súboj mládeže do 69 kg KORPICS Istvána (červený) a Miroslava MICHALČÍKA z BC Trnava
Tréner VŐK Sopron KORPICS Miklós cez prestávku radí svojmu zverencovi, mládežníkovi do 69 kg KORPICS Istvánovi v súboji s Mirom Michalčíkom
Súboj mládeže do 64 kg medzi TÓTH Lászlóm (červený) a Máriom ZÁBOJNÍKOM z Dubnice nad Váhom
Tréner BC Dubnica nad Váhom Dušan BUČKO po zápase odstrojuje svojho zverenca Mária ZÁBOJNÍKA
Súboj mládeže nad 91 kg medzi BOGNÁR Balázsom (červený) a Ivanom DIMITROVOM z Bratislavy
Tréner BC Slovakia Bratislava Martin STRASZER cez prestávku radí svojmu zverencovi Ivanovi DIMITROVOVI
Lekár podujatia MUDr. Igor KÁNTOR kontroľuje spôsobilosť na ďaľší súboj borca Sopronu BOGNÁRA
V poslednom zápase podujatia zvíťazil RSC v 2. kole Ivan DIMITROV z Bratislavy nad BOGNÁR Balázsom
Pracovné predsedníctvo, zľava: MUDr. Igor KÁNTOR - lekár, Ing. Zoltán HORVÁTH - protokol, Ivan ZELENÁK - zápis, Karol OREL - ŠTK SABA, Pavol HOSNÉDL - hlásateľ a Tibor HÁAS - časomiera
Zvítanie sa trénera BC Slovakia Bratislava Martina STRASZERA z olympijským víťazom z Helsínk v roku 1952 Jankom ZACHAROM, vedľa sedia Tibor ROMAN